Ajalugu
Vaadates esimesi meie tehastest väljunud autosid saab selgeks, millisel määral on arenenud nende toomine koostöös tuhandete inimeste-ga, kes meie suvilaautosid kasutavad. Tulevikku vaadates ja meie uue, 2000. a juulis avatud tehase näitel ilmneb, kui kaugele suudame ja soovime liikuda autode arendustöös, nende kaasajastamises ja muutmises inimeste soovide järgi, kes oma puhkuse ratastel veedavad.

Meie ettevõtte asutamise ajaga võrreldes on inimestearusaam puhkuseajast, nõudmised, ootused. Rimor on suutnud neid aastate pikku suunata, käies kaasas maitse ja vajaduste arenguga ning seda tihti ka edestades.

Toodangu mahu suurenemine on seotud mobiilsete puhkajate arvu kasvuga. Ettevõttele on hiljuti omistatud ISO 9001 sertifikaat, mis on äärmiselt oluline tunnustus, arvestades seda, et meie firma on saanud hakkama väliskapitali ja üleostmiste abita. Lisaks ettevõtte kõrgele tunnustamisele, kinnitab ISO 9001 ka Rimor’i võimet valmistada esmaklassilisi tooteid, järgida rahvusvahelisi standardeid ning on kindlustanud meie positsiooni Euroopa suurimate tootjate seas.
Tehnoloogia
Vabadust armastavad inimesed ei rahuldu üksnes kvaliteedi ja stiilsusega. Me usume unistuste jõusse, sest neis näeme oma võimalusi muuta inimeste elu paremaks. Seetõttu ei loe me end ainuüksi suvilaautode tootjaks, vaid ka unistuste elluviijaks. Me suhtume reisijasse kui inimesse, kes on tähelepanelik kõige tõelise suhtes, kes hindab elu põhiväärtusi, suudab eristada olulist ebaolulisest.

Sellest filosoofiast on kantud ka meie autode valmistamine, seades esikohale usaldusväärsuse, mugavuse ja vastupidavuse.


Reisides ja puhates investeerime oma elusse, töös tehtud pausid aitavad meil ammutada uut energiat, see on rahunemise ja lõdvestumise aeg, mis annab mõtte igapäevasele pingelisele tööle. Seepärast soovime, et iga Rimor’i auto oleks omanikule investeering, millesse võib alati kindel olla, sest autosse paigutatud tehnoloogia ja tehnilised saavutused on igati kooskõlas ning kasutatud materjalid ja nende töötlemise standardid on vastavuses inimese arusaamaga vabadusest.
info@rimor.ee © Rimor.ee
Vehicom©